Zesłanie Ducha Świętego

19.05.2024

Zapraszamy codziennie  o 17.30. na majowe nabożeństwa, które w tym tygodniu przeżywać będziemy wraz z dziećmi pierwszo-komunijnymi.

Jutro Święto Matki Kościoła.  Msze św. o godz. 7.00; 9.00; i 18.00; oraz na Jasnej Górce o godz. 16.00.  – serdecznie zapraszamy.

W  czwartek Święto Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W piątek wspomnienie  Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

30 maja przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała.  Ponieważ propozycja procesji z Koconia nie zyskała akceptacji   to prosimy o przygotowanie tradycyjnej trasy procesji.

Grupie 30 dziękujemy za złożoną ofiarę na sprzątanie naszych świątyń – Bóg zapłać.

Członkinie Róży św. Judy Tadeusza zapraszamy  do czuwania przy Jezusie Eucharystycznym podczas dzisiejszej adoracji od 12 do 18. Za tydzień czuwanie powierzamy Róży św. Józefa.

Polecamy lekturę prasy katolickiej dostępną na stoliku i życzymy wszystkim parafianom i gościom obfitości łask Bożych na nowy tydzień.