III Niedziela Wielkanocna

14.04.2024

W środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy szczególnie zapraszamy rodziców dzieci z klas trzecich, po Mszy św. spotkanie w kościele.

Jest propozycja, aby tegoroczne obchody Uroczystości Bożego Ciała odbyły się w kaplicy na Koconiu a następnie procesyjnie z Najświętszym Sakramentem wróć do kościoła parafialnego. Nie chcemy jednak nikogo zmuszać, dlatego pragniemy zwrócić się z zapytaniem do parafian, czy akceptują takie rozwiązanie. Na stoliku z gazetami przez dwa tygodnie będą karteczki, na których prosimy zaznaczyć  odpowiedź TAK lub NIE.

Członkinie Róży św. Józefa zapraszamy  do czuwania przy Jezusie Eucharystycznym podczas dzisiejszej adoracji od 12 do 18.

W następną niedzielę po Mszach św. przed kościołem zbiórka pieniędzy na leczenie chorego  dziecka – Nikodema.

Grupie  25 dziękujemy za złożone ofiary na  sprzątanie kościołów.

Polecamy  lekturę prasy katolickiej i życzymy szczególnej opieki Zmartwychwstałego Pana   dla wszystkich parafian i gości.