Nowe balaski w Sanktuarium na Jasnej Górce

16 czerwca w naszym Sanktuarium na Jasnej Górce zostały zamontowane balaski. Ich instalacja była odpowiedzią na prośby wielu parafian, którzy pragnęli mieć możliwość wygodniejszego przyjmowania Komunii Świętej w postawie klęczącej. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie będzie służyć wszystkim wiernym, pomagając w jeszcze głębszym i bardziej skupionym przeżywaniu spotkania z Chrystusem w Najświętszym Sakramencie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tej inicjatywy. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających nowe balaski w naszym sanktuarium.
Przewijanie do góry