• 27 XII 2022 (wtorek) - Ślemień – Dół Ceretnika (od p. Zyzańskich do kościoła parafialnego - do p. Sroków), ul. Spacerowa, Pod Kopcem, cz. Sportowej, Krakowska)
  • 28 XII 2022 (środa) - Ślemień – Góra Ceretnika i Centrum (od p. Korzec do rynku) – ul. Widokowa, Gronie, Rynek, Jodłowa i Wąska)
  • 29 XII 2022 (czwartek) - Ślemień - Pod Bory (od. p. Bogdałów do granicy Gilowic) ul. Zakopiańska, Sosnowa, cz. Przecznej, Liliowa, Bukowa, Łękawka, cz. Osiedlowej, Leśna, Poręby.
  • 30 XII 2022 (piątek) - Kocoń Dół - (nr parzyste) - ul. Sierpowa, Cisowa, Konwaliowa, Miła, Klonowa, Tartaczna, Modrzewiowa (od p. Małysiaków do Ślemienia)
  • 31 XII 2022 (sobota) - Kocoń Przydawki od strony Lasu (od. p. Palichleb do        p. Gąsków)   Zakopiańska, Złoty łan, Krótka, Orzechowa, Madohorska.
  • 6 I 2023 (piątek) - Jasna Górka po Mszy Św. o godz. 12. 00 ( Jasnogórska, Kościelna)
  • 7 I 2023 (sobota) Góra i Dół Koconia z Marcakami.
  • 1 ksiądz - Góra Koconia od Ślemienia (od p. Pyclików do Żywieckiej do p. Rzepków) ul. Łączna, Pod dębami.
  • 2 ksiądz - Marcaki i Dół Koconia- Sadowa, Żywiecka (nr nieparzyste do p. Godeckich), Zacisze, Perłowa, Miodowa, Poziomkowa, Topolowa, Zielona.
  • 15 I 2023 (niedziela ok. godz. 12.30) - Skolarówka, os. Brydziakówka
  • 16 I 2023 (poniedziałek) - Ślemień - Stawy, Młyńska (od p. Caputów do p. Gwiżdż)    – ul. Sportowa, Zielona Wzgórze, Pod lasem, cz. Żywieckiej, Rubinowa, Leszczynowa, Dębowa   i cz. Krakowskiej.
  • 17 I 2023 (wtorek) – Ślemień
  • 1 ksiądz - Ślemień ul. Za wodą (od p. Talików do ul. Jabłoniowej do p. Cyganków) ul. Za wodą, Stroma, Jagodowa, Kijasówka, Wiśniowa, Jabłoniowa.
  • 2 ksiądz - Ślemień ul. Za wodą i ul. przyległe (od p. Górnych, Babickich do p. E.M. Pokusów )   ul. Za wodą, Grabowa, Jarzębinowa, cz. Osiedlowej, Jasna, Kalinowa, Olchowa i Przeczna.
  • 18 I 2023 (środa) - Ślemień – ul. Krakowska (nr parzyste od Gilowic do ul.     Kwiatowej  ( od p. Kubieńców do ul. Kwiatowej do. p. Okrutów)
  • 19 I 2023 (czwartek) - Ślemień od ul. Ogrodowej, ul. Krakowska, Zdrojowa, Szeroka, Kasztanowa (od p. R.J. Myśliwców do p. J.J. Bąków)
  • 20 I 2023 (piątek) - Ślemień ul. Krakowska od Gilowic nr nieparzyste do ul. Wiklinowej (ul. Krakowska, Wiklinowa i Jaworowa, uliczki. ( do M.Z. Bąków)
  • 21 I 2023 (sobota) - Ślemień - ul. Krakowska, Malinowa, Jaśminowa, ks. bp. Małysiaka, Azaliowa, Aroniowa (od p. Kastelików do p. Cholewków)